Pagina de start a forumului A.N.C.A.A.N.C.A
InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 4 din 4
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4
cursuri instructor poligon
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
...Si in cazul meu a fost politicos cel de la sectorul 1; nu am ce sa-i reprosez! L-am mai stresat telefonic, si intodeauna a raspuns politicos si la obiect. Nu depinde de el; asteapta sa se intoarca de la semnat... Evil or Very Mad

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pai daca asteapta sa iasa de la semnat si "nu e vina lui" atunci mai asteapta si tu inca vreo 60 de zile! Sau poate iti vei lua inima-n dinti si-i vei impulsiona putin cu o plangere. Sau poate , daca-i duci o atentie sefului, un toc de hartie ceva-poate se decide (animalul) sa semneze! NU AI CE SA-I REPROSEZI????Ba chiar ai ce sa-i reprosezi si sa-i amintesti prevederile LEGII. Eu personal am impresia ca vorbesc cu peretii aici. Trebuie sa mai mentionez inca odata ca AU OBLIGATIA LEGALA sa elibereze autorizatia in TERMENUL LEGAL? De ce nu faci totusi o plangere?-e un mister!

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
..ACUM daca fac plingere, la ce imi mai este de folos? Sa presupunem ca eu fac plingere luni dimineata, iar marti mi se elibereaza autorizatia...

Bravo! Buna idee! Chiar asa! Dar daca iti elibereaza autorizatia luni, ptr ce sa-i faci plangere, nu-i asa? Hai succes! Sa ne spui si noua luni cum stau treburile. Daca nu, lunea viitoare. Sau aialalta.
Dar totusi nu ma pot abtine sa te intreb; ptr ce intrebi aici pe anca ce sa faci si cum sa faci ca nu ti-au dat autorizatie, daca esti asa de rabdator si conciliant?? (Sa nu mi-o iei in nume de rau, doar ca militia trebuia sa-ti elibereze autorizatia in termen legal). Dar daca nu te deranjaza ca te tin cu lunile si lunile, care-i problema? E ok, nu?

..ACUM daca fac plingere, la ce imi mai este de folos? Sa presupunem ca eu fac plingere luni dimineata, iar marti mi se elibereaza autorizatia...

nu are importanta daca se elibereaza autorizatia...intarzierea in sine este o prezumtiva fapta...

Mesaj Re: cursuri instructor poligon 
easykick a scris:
Salut, deschid acest topic in ideea ca ma poate ajuta cineva sa gasesc o firma care organizeaza aceste cursuri la un pret decent.No offense, dar 850 euro pe luna mi se pare pe langa faptul ca este exagerat si o chestie speculativa pentru cei care iubesc armele dar nu sunt cadre si n-au alta posibilitate de a obtine una.In caz contrar prefer sa raman la statutul de colectionar si sa ma duc de fiecare data cu basca in mana la politie pentru a lua permisul de iesire in poligon.Da,la aceeasi politie care-mi spune ca nu am voie la mai mult de un pistol pe colectie si ca nu se poate AKM pe colectie deoarece e arma militara (pistolul pe care-l am oare ce o fi?).Mai nou inteleg ca s-a scumpit si pretul pentru transportul armelor din afara si nu se mai da nici munitie la colectionari.Imi cer scuze ca am deviat putin de la subiectul topicului, dar cred ca ar trebui sa ne unim toti si sa luam atitudine....[/list][/code][/list]

Se organizeaza cursuri de instructor la Arad acum-600 de lei...

Mesaj Re: cursuri instructor poligon 
Pufycino a scris:
easykick a scris:
Salut, deschid acest topic in ideea ca ma poate ajuta cineva sa gasesc o firma care organizeaza aceste cursuri la un pret decent.No offense, dar 850 euro pe luna mi se pare pe langa faptul ca este exagerat si o chestie speculativa pentru cei care iubesc armele dar nu sunt cadre si n-au alta posibilitate de a obtine una.In caz contrar prefer sa raman la statutul de colectionar si sa ma duc de fiecare data cu basca in mana la politie pentru a lua permisul de iesire in poligon.Da,la aceeasi politie care-mi spune ca nu am voie la mai mult de un pistol pe colectie si ca nu se poate AKM pe colectie deoarece e arma militara (pistolul pe care-l am oare ce o fi?).Mai nou inteleg ca s-a scumpit si pretul pentru transportul armelor din afara si nu se mai da nici munitie la colectionari.Imi cer scuze ca am deviat putin de la subiectul topicului, dar cred ca ar trebui sa ne unim toti si sa luam atitudine....[/list][/code][/list]

Se organizeaza cursuri de instructor la Arad acum-600 de lei...

hai ca i-ai facut un bine si aluia...o sa-l urecheze unii pt pretul de dumping...

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
600 Ron ? nu euro nu ?

Salutare man, ce mai este nou prin Constanta?
Btw: 600Eu ca doar traim in Romanica, tara tuturor posibilitatilor Shocked

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Patrascu Claudiu a scris:
600 Ron ? nu euro nu ?

Salutare man, ce mai este nou prin Constanta?
Btw: 600Eu ca doar traim in Romanica, tara tuturor posibilitatilor Shocked

lei/ron...nu euro...omul nu face greseli...

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 4 din 4
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum