Pagina de start a forumului A.N.C.A.A.N.C.A
InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Bine v-am gasit
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Bine v-am gasit 
Buna ziua tuturor,ma numesc Dimitriu Vladimir sunt din Constanta nascut si trait pe meleaguri Dobrogene .Am 55 de ani sunt de profesie electronist si am lucrat pe marea neagra 30 de ani pe platforme petroliere si nave/service mentenanta etc.
Sunt pasionat de arme de foc si tir de la virsta de 8 ani-atunci cind tata mi-a pus in mina pusca de vinatoare -sub supraveghere evident si descarcata -am avut eu grija sa o incarc si sa o descarc apoi in anii ce au venit apoi .Am participat in tinerete la multe tabere de antrenament premilitare ,lucru ce mi-a permis ca in 1977 sa devin campion national la tir 0,22 lr si apoi maestru al sportului etc. Detin permis de arma de foc ,,B,, si posed citeva arme cu aer comprimat. Cu bunavointa lui Vili Stancu chiar azi am trimis documentele necesare inscrierii oficiale in asociatia ANCA. Mi-am dorit acest lucru si cum vinatoarea a devenit un ,,sport,, putin cam scump .....doresc sa ma limitez la placerea de a studia ,cunoaste ,intelege,aprecia,detine si chiar a trage cu arme nu neaparat de foc dar si cu aer comprimat .
Microbul este incurabil Embarassed
Sper ca ma veti primii si ajuta poate in primii pasi in a-mi incropi si eu o mica colectie de suflet !
Va doresc sanatate tuturor si mult succes in toate.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

Ai nimerit exact in cel mai bun loc, bine ai venit printre putinii pasionati!

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mesaj Multumiri 
Va multumesc Domnilor ! Very Happy

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum